O projektu

Název projektu: Podpora rozvoje dalšího vzdělávání ve zdravotnictví
v Moravskoslezském kraji, CZ.1.07/3.2.07/04.0065

Cílem projektu je rozšíření nabídky dalšího vzdělávání (DV) ve zdravotnictví v MSK.V projektu vytvoříme a pilotně ověříme 15 vzděl. e-learningových modulů pro další vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků (NZP)-účastníků DV (nutriční asistenti, nutriční terapeuti, všeobecné sestry, farmaceutičtí asistenti) zaměřených na výživu a léčebnou výživu: Léčebná výživa při nemocech GIT, Léčebná výživa při metabol.onemocněních, Léčebná výživa onkologicky nemocných, Léčebná výživa kardiovaskulární, Léčebná výživa-neurologie, Léčebná výživa-psychiatrie, Léčebná výživa-endikronologie, Léčebná výživa-pediatrie, Léčebná výživa-potravinové intolerance, Léčebná výživa-infekční nemoci, Výživa v chirurgii, Výživa diabetiků, Výživa podvyživených, Výživa obezních, Výživa seniorů.

Moduly pilotně ověří 40 zástupců cíl. skupiny. Vytvořené moduly zvýší dostupnost celoživotního vzdělávání NZP v MSK.

Optimální funkčnost elearningu:

Pro plnou funkčnost elearningu doporučujeme používat nejnovější verze prohlížeču. Např. Chrome, Firefox. V případě starších verzí může dojít k problému s přehráváním videí (video se musí načítat celé, kým bude spuštěno a pod.).

K prohlížení skript (.pdf soubor) doporučuje mít naintalovaný program Adobe Reader

Pracovné sešity jsou ve formátu .docx - pro zobrazení a úpravu nainstalujte Microsoft Office Word

Cerfitikáty se vám zobrazí jako obrázek (.jpg). Pokud je chcete vytistnout ve verzi A4, stáhněte si tento obrázek do počítače a dejte vytisknout programem na úpravu nebo prohlížení fotek. Nejjednodušší varianta je Malováni ve MS windows.

Po delší nečinnosti budete automaticky odlášený. Pak se musíte znovu přihlásit.

Přihlášení